Krimi


Ze spáchání trestného činu je podezřelá pětatřicetiletá žena, která odcizila v zábavním podniku kabelku a majitelce tak způsobila škodu přes tři tisíce korun.

Policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali ve čtvrtek 8. července kolem půl osmé večer oznámení o dopravní nehodě, která se stala na místní komunikaci na Havlíčkobrodsku.

Policisté z obvodního oddělení Havlíčkův Brod sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání sedmadvacetiletému muži, který řídil osobní automobil, ačkoliv to měl zakázané.

Policisté z obvodního oddělení Havlíčkův Brod zadokumentovali případ krádeže vloupáním do prodejny v Havlíčkově Brodě. Zatím neznámý pachatel v přesně nezjištěnou dobu od 7. května do 8. května na ulici Lipnická rozbil cihlou skleněnou výplň výlohy prodejny se smíšeným zbožím.

Policisté prošetřují případ krádeže jízdního kola, ke kterému došlo v pondělí 19. dubna mezi pátou hodinou ráno a třetí hodinou odpoledne na ulici Na Výšině v Havlíčkově Brodě.Reklamy     Partneři     Služby pro firmy      Osobní údaje    Podmínky uživatele       Kontakt     Napište nám      Kdo jsme

f / Instagram / Twitter